Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Stikwall Hakkında

Senaform Cephe Süslemeleri 2006 yılında kurulmuş, kaliteli, ekonomik ve estetik polistren dış cephe profilleri geliştirmekte uzmanlaşmış bir firmadır. Teknik kadromuz projelendirme aşamasında getirdiği estetik çözümler, CAD ve 3D grafik animasyonlarla, mimarı anlamda modern tasarımlar yaparak sunmaktadır.

Misyonumuz

  • Yenilikleri sürekli takip etmek
  • Çevre dostu ürünler üretmek
  • Çalışan ve iş ortaklarının yaşamına fayda sağlamak
  • İstihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu, rekabet avantajı yaratarak , bilgi ile çalışan mutlu ve eğitimli insan gücü oluşturma stratejisini hayata geçiren müşteri odaklı hizmet anlayışımızla yaşamı kolaylaştırıcı, polistren’den mamül yenilikleri Türkiye’ye ve Dünya’ya taşımaktır.

Firma Tarihçesi

Sena Yapı, inşaat alanındaki faaliyetlerine 2001 yılında Yapı Yalıtım adıyla başlamıştır . Su, ısı, ses ve yangın yalıtımı alanda yer alan malzemelerin satışı ve bunların uygulamaları konusunda 2006 yılına kadar çalışmalarına devam etmiştir . Faaliyet alanları içinde özellikle izolasyon uygulamaları konusunda teknik bakış açısı ve kalifiye kadrosuyla bir çok projeye başarıyla katkı sağlamış ve bunun neticesinde bu alanda kendisine saygın bir yer edinmiştir .

Sena Yapı neden üretime başlamıştır?
Gelişim sürecimizde daha kaliteli ve daha doğru mal ve hizmet üretebilmek için 2006 yılında firmamız Sena Yapı olarak üretim işletmeciliğine adım atmıştır . Ülkemiz ve sektörümüz için faydalı olacağına inandığı bir çok konuda yaptığı çalışmalar neticesinde yeni ürün ve sistemleri sektörüne kazandırmıştır . Özellikle dekoratif dış cephe ürünleri konusunda çığır açan yeniliklerle sektörümüzün büyümesine ve gelişmesine çok değerli katkılar sağlamıştır.
Sena Yapı Stikwall Markasının geleceğini nasıl görüyor?
Sena Yapı , temel ilkelerinden taviz vermeden bir çok farklı alanda aynı bakış açısı ve yaklaşımlarıyla gelişim sürecini sürdürmektedir . Doğru yönde gelişmenin , doğru şeyler yaparak mümkün olduğunun bilinciyle farklı bir çok alanda yaptığımız çalışmalarla ülkemiz için katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.

Ana üretim kalemimiz EPS ‘dir. Bu malzeme ile bir çok farklı alanlarda değişik işlevleri olan yenilikler yapmakta ve bunlarla ilgili yeni ürünler geliştirmekteyiz . EPS nin öncelikli kullanım alanı olan enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere bu malzemenin çevre kirliliğine yol açmaması için geri dönüşümü alanında da yeni ürünlerimizle ülkemize olumlu yönde katkı sağlamaya çalışıyoruz.